Dsmart Online

AYNI GÜN KURULUM HEMEN ARA

| 0850 480 50 40 |

Sizi Arayalım

Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?
Anasayfa / Size Özel / Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?
Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?
Evde En Uygun Limitsiz İnternet Paketi Hangisi?

İnternet paketleri arasında kararsız kaldıysanız bu yazı size rehber olacaktır. Limitsiz ve uygun fiyatlı internet almak için araştırma yapmanıza artık gerek kalmadı. Seçtiğiniz internet tarifesindeki hızı doğru alabilmeniz için kullanacağınız modemin kalitesi ve hattı taşıyan kabloların kalitesi önemlidir.

Nelere dikkat etmeliniz?

  • Sabit fiyat garantisine
  • Altyapınızın internet hızına ve desteğine
  • Müşteri hizmetleri kalitesine
  • Fatura ödeme noktalarına
  • Modem ücretine, Modemin kalitesine
  • Kurulum ücreti, aktivasyon ve bağlantı ücretlerine
  • Arıza ve sorun çözümü yeterliliğine

​Yukarıdaki kriterleri göz önüne alarak internet tarifenizi seçebilirsiniz. Burada internet hattınızı seçerken bizim önerimiz limitsiz bir internet olmasıdır. Günümüzde sosyal medya platformları (facebook, instagram, twitter) üzerinden günde onlarca video izliyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte herkesin cep telefonu ile çekip internete yüklediği videolar HD kalitede ve yüksek boyutlardadır. Bu sebeple limitli bir internet tarifesi alırsanız ve evinizde 2 veya daha fazla kullanıcı olacağını düşünürsek ilk haftada kotanız dolacaktır.

Bu sebeple bu yazımızda sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak iki adet internet tarifesini aşağıda detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Evde En Uygun Limitsiz İnternet Tarifeleri

Birbirinden farklı özellikleriyle iki seçenek dikkat çekmektedir. Bütçe dostu limitsiz ancak hızı yavaşlayan bir internet veya limitsiz ve hızı düşmeyen modem hediyeli bir internet. 

4 MBPS'e kadar 40 GB Limitsiz İnternet Paketi 44,90 TL

4 MBPS limitsiz olarak tanımlanan bu kampanya 40 GB AKN ile birlikte gelmektedir. 40 GB kullanım dolduktan sonra hız 1 MBPS olarak ay sonuna kadar devam eder. Yeni gelen ay ile birlikte hız tekrar 4 MBPS olarak güncellenerek aynı süreç devam eder. Eğer interneti çok yoğun kullanmıyorsanız bu kampanyayı 24 ay boyunca 44,90 TL ödeyerek kullanabilirsiniz. 

8 MBPS'e kadar Limitsiz İnternet Kampanyası 74,90 TL

Bu pakette 8 MBPS hızında limitsiz bir internet kullanırken hız düşmesi yaşamadan internetteki tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adil Kullanım Kotası olmayan bu kampanyaya katılarak 24 ay sabit fiyat garantisi ile 74,90 TL ödeyeceğinizi bilerek içiniz rahat bir şekilde aboneliğinizi sürdürebilirsiniz. 

Sizi Arayalım! veya şimdi abone olmak için bizi arayın; 

0850 480 5040

 

 

 

d smart ev internetd smart ev internetid smart evde internetd smart ınternetd smart internetd smart internet fiyatd smart internet paketlerid smart interneti nasıld smart kampanyad smart netd smart paketdsmart kampanyalaren iyi ev internetien ucuz ev interneten ucuz interneten ucuz internet paketien uygun ev interneten uygun ev internet paketien uygun interneten uygun internet paketiev ınternet paketlerıev internetev internet fiyatlarıev internet fiyatlariev internet kampanyaev internet paketiev internet paketleriev internet tarifeleriev internetiev interneti paketleriev interneti sınırsızev internetleriev sınırsız internetev telefonsuz internet paketlerievde internet en ucuzevde internet en uygunevde internet kampanyalarıeve interneteve internet bağlatmafiber internet fiyat, fiber internet kampanya, fiber internet kampanyalarıfiber internet kampanyalarifiber internet paketleriinternet aboneliğiinternet bağlatmainternet bağlatmakinternet fiyatiinternet fiyatlarıinternet kampanyainternet paketi, internet paketi evinternet paketleri, limitsiz internetlimitsiz internet paketilimitsiz internet paketlerisınırsız internet kampanyasinirsiz ev internetisinirsiz internetsinirsiz internet fiyatlarisinirsiz internet paketitelefonsuz internettv internet paketleriucuz ev internetiucuz internetuygun ev internetiuygun internetyalin internetyalin internet nedir

AYNI GÜN KURULUM